O hotelu

Nasz hotel istnieje od 1991 roku i oferuje tanie noclegi w kamienicy, która znajduje się w centrum Częstochowy. W ofercie posiadamy szeroki wybór pokojów w dobrej cenie, a każdy kto się w nich zatrzyma, może korzystać z naszego bezpłatnego, prywatnego, monitorowanego parkingu oraz bezprzewodowego Internetu. Każdy pokój jest wyposażony w 32’’ telewizor LED oraz czajnik. W obiekcie znajdują się udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a każdy z pokoi jest przyjazny dla alergików. Nasz obiekt stanowi świetne miejsce do zatrzymania się zarówno osób podróżujących samodzielnie, jak i z całą rodziną.

W budynku znajduje się także restauracja, która urzeka odwiedzających swoimi pysznymi posiłkami w dobrej cenie. Warto wiedzieć, że korzystanie z monitorowanego parkingu nie wymaga uprzedniej rezerwacji.

Zaletą naszego hotelu jest także jego doskonała lokalizacja. Kamienica znajduje się w centrum Częstochowy i jest oddalona zaledwie 300 metrów od dworca PKS i PKP. Znajdujemy się także bardzo blisko miejsc, które warto zwiedzić. Od Sanktuarium Czarnej Madonny dzieli nas zaledwie 1 km. Lotnisko Częstochowa-Rudniki jest oddalone od nas o zaledwie 10 km., podczas gdy od lotniska Katowice Pyrzowice dzieli nas 38 km.